معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری جناب آقای دکتر ستاری به همراه مهندس بازوند استاندار محترم کرمانشاه و هیئت همراه ایشان روز سه شنبه  با حضور در شتابدهنده کارآفرینی تیک از مجموعه شتابدهنده و دستاوردهای آن و همچنین استارت آپ های شتابدهنده کارآفرینی تیک دیدن نمود.

در جریان بازدید از شتابدهنده کارآفرینی تیک سرکار خانم مهندس مریم حسینی عضو هیئت مدیره شتابدهنده به معرفی تیک و تشریح دستاورد‌های این شتابدهنده در طی مدت ۲ سال فعالیت آن پرداخت. حسینی عنوان کرد شتابدهنده کارآفرینی تیک به عنوان اولین شتابدهنده خصوصی خارج از تهران تنها با هدف بهبود فضای کسب و کار، افزایش نشاط و ایجاد روحیه‌ی استارتاپی در میان جوانان و کارآفرینان منطقه ایجاد شده است.  دکتر سورنا ستاری پس از مشاهده موفقیت‌ها و نتایج درخشان شتابدهنده کارآفریی تیک عنوان کرد به عنوان معاون فناوری ریاست جمهوری آمادگی حمایت از این شتابدهنده را داشته و تیک را در این جهت یاری می‌کنند. در ادامه جناب مهندس مجتبی گراوندی ایشان را به بازدید از استارتاپ‌های این شتابدهنده دعوت کردند تا با ایده‌ها و خدمات این استارتاپ‌ها آشنا شوند.

دیدگاه خود را بنویسید

Your email address will not be published.

شما می توانید از تگ های HTML زیر استفاده نمایید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال پیام با فرم تماس