blog

درباره ما

هدف ما کمک به استارتاپ هایی است که قصد دارند محصولات یا خدماتی را تولید کنند که یک نیاز واقعی را از مردم در بازار ایران و سپس بازارهای جهانی رفع نماید. شتابدهنده فناوری TIC یک مرکز  جهت سرمایه گذاری و شتابدهی استارت آپ های حوزه فناوری می باشد در این مرکز خدمات مدیریت فناوری ارائه می گردد و تمرکز آن بر روی ایده های حوزه ICT می باشد. جامعه هدف ما تمامی افراد خلاق و با روحیه کار تیمی می باشند که می توانند در این حوزه فعالیت نمایند و این موضوع ارتباط مستقیمی با رشته تحصیلی آن ها ندارد. یعنی ممکن است تیمی متشکل از تخصص های مختلف (مکانیک ، عمران کشاورزی و برق و ...) بهترین گزینه ما برای سرمایه گذاری باشند و لزومی ندارد تیم متقاضی در رشته های مرتبط باICT  تحصیل کرده باشند.

 

 

 

ما با  تیم کار خواهیم کرد چون معتقدیم برای موفقیت یک نفر به تنهایی کافی نمی باشد لذا تمایل داریم با تیم های بیش از 2 نفر همکاری نماییم.

هر استارت آپ شش ماه در شتابدهنده بر روی ایده خود  کار خواهد کرد و در این مدت علاوه بر سرمایه گذاری مستقیم از خدمات منتورینگ ، مشاوره، فضای همکاری و ... برخوردار خواهد شد. در این مدت سعی می کنیم ارزش های محصول یا خدمت ناشی از استارت آپ را بهتر بشناسیم و نیازهای واقعی جامعه را بهتر درک کنیم و با هم افزایی و تمرکز بر روی بازار و شناخت نیاز واقعی مردم، ارزش های استارت آپ را بهتر نمایان سازیم تا بتوانیم در مراحل بعدی با برقراری ارتباط  با شبکه های سرمایه گذاران، سرمایه لازم برای رشد و ادامه راه استارت آپ زیرمجموعه خود جذب نماییم.

در TIC محیطی جذاب، مفرح و حرفه ای را تجربه خواهید نمود که با تلاش و کوشش می تواند زمینه ساز دستیابی به آرزوهای بزرگ  باشد.

TIC توسط بخش خصوصی بنیان گذاری شده است و آرزوی بزرگ آن توسعه فعالیت های بخش خصوصی در حوزه ICT می باشد. بنیانگذاران ما عبارتند از :

  

                

 

       
 مجتبی گراوندی  شرکت نیروی غرب  سیف احمدیان  صندوق زاگرس

 

 

آدرس : کرمانشاه ، سه راه 22 بهمن ، ساختمان پارک علم و فناوری ، شتابدهنده فناوری TIC

تلفن :08338254341

ایمیل :info@ticacc.ir