blog

رویداد کار آفرینی تیک 1

مجموعه رویدادهای کار آفرینی تیک جنبشی برای اثر گذاری روی فرهنگ کار در استان و کشور می باشد. اهداف این رویداد عبارتند از : 
1- حمایت از کسب و کارهای نوپا 
2- معرفی کار آفرینان به جامعه 
3- اصلاح و تقویت فرهنگ کار و کارآفرینی
4-ترویج ایده پردازی ومفاهیم ایده پروری
5- تقویت و آموزش مفاهیم مدیریت فناوری
این رویداد با هدف آموزش و ترویج فرهنگ کارآفرینی کمک می نماید تا بازیگران حاضر در زیست بوم کارآفرینی استان و منطقه  با یکدیگر در ارتباط بوده و از تجربیات هم بیاموزند. مشابه این رویداد در اغلب شهرهای معتبر دنیا برگزار می شود و اغلب شرکت های بزرگ دنیا از جمله گوگل ، فیسبوک و . . . از حامیان و برگزارکنندگان اصلی این قبیل رویداد ها می باشند.
در رویداد تیک شما :
• با موسسین استارتاپ های مطرح کشور آشنا می شوید
• داستان موفقیت ، پیدایش و رشد کسب و کارها را می شنوید
• دوست و همکار پیدا می کنید
• با نیرو های متخصص جدید آشنا می شوید
• ایده های خود را شکل  می دهید
• با مفاهیم مدیریت کسب و کار آشنا می شوید
• تیم های کار افرینی آینده خواهید شد
رویداد کارآفرینی تیک به صورت دو ماه یک بار برگزار خواهد شد.
در اولین رویداد تیک موسسـین موفق استـارتاپ ها و کار آفرینان در فضایی کاملا دوستانه داستان، کسب و کار و زندگی حرفه ای خود 
 


را با حاضرین سهیم شده و از چالش ها و موفقیت های خود سخن می گویند. پس از هر مصاحبه بستری فراهم خواهد شد که مدل کسب و کار مربوطه مورد بررسی قرار گیرد. همچنین با مطرح کردن سه ایده که قبلا در شتابدهنده تیک ثبت شده اند در مدتی کوتاه و با استفاده از فضای شتابدهنده، صاحبان ایده با تیم سازی مدل کسب و کار ایده خودرا تدوین می کنند و میهمانان ضمن مشاهده چگونگی استخراج مدل کسب و کار کارآفرینان موفق و به چالش کشیدن این مدل ها به صورت عملی با این مفهوم آشنا می شوند. این رویداد همچنین فرصتی برای گفتگوی میهمانان با یکدیگر و آشنایی آن ها با توانایی ها و پروژه های یکدیگر و شبکه سازی بین آن ها است.
در پایان نیز به بررسی مدل های کسب و کار و نقاط ضعف و قوت آن ها پرداخته خواهد شد.
حامیان و برگزارکنندگان این رویداد عبارتند از :
 پارک فناوری پردیس  پارک علم و فناوری کرمانشاه  موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کرمانشاه  شتابدهنده فناوری TIC  مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرمانشاه  انجمن علمی برق مؤسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کرمانشاه
 
 
 
 
 
 

* برای رزرو صندلی خود در رویداد حتما ثبت نام نمایید .