رویداد “تیک آف” با همکاری دانشگاه رازی کرمانشاه

رویداد “تیک آف” با همکاری شتابدهنده کارآفرینی تیک و دانشگاه رازی برگزار شد.

اولین رویداد “تیک آف” از سوی شتابدهنده کارآفرینی تیک با همکاری دانشگاه رازی در روز یکشنبه ۱۱ آذرماه در مرکز نوآوری دانشگاه رازی برگزار گردید.

شتابدهنده کارآفرینی تیک در راستای فرهنگ سازی و فعال نمودن اکوسیستم استارتاپی استان کرمانشاه اقدام به برگزاری مجموعه رویدادهای استارتاپی تحت عنوان “تیک آف” با فرمت ایده شو نموده است.
این رویداد با هدف تقویت روحیه ایده‌پردازی، ترویج گفتمان کارآفرینی و استارتاپی و تغییر مسیر دانشجویان استان از مسیر مدرگ گرایی به مهارت گرایی با تکیه بر توانمندی‌های بالقوه دانشجویان دانشگاه های استان کرمانشاه‌ برگزار می گردد.

رویداد تیک آف با حضور مسئولین دانشگاه رازی، نمایندگان شتابدهنده تیک و پارک علم و فناوری برگزار گردید و از سوی دانشجویان دانشگاه رازی جهت شرکت در مرحله ارائه ایده  استارتاپی و همچنین حضور در بخش عمومی این رویداد با استقبال پر شوری مواجه شد.

این رویداد در۳ بخش برگزار گردید، در بخش اول به آموزش شرکت‌کنندگان از طریق انتقال تجربه توسط منتور متخصص حوزه استارتاپ در زمینه‌های استارتاپی پرداخته شد.

بخش دوم به شکل گیمیفیکیشن برگزار شد که با استقبال بالایی از سوی حضار مواجه  شد که هدف از آن تعامل و پیدا کردن اشتراکات افراد و مهارت های دانشجویان و شرکت کنندگان رویداد تیک آف بود.

در بخش سوم این رویداد، تیم ها با مدل ارائه آسانسوری (Elevator Pitch) ایده خود را به هیات داوران و حضار در ۳۰ ثانیه ارائه کردند.

رویداد تیک آف در ۴ ساعت خلاق و پر انرژی در یک فضای دوستانه و تعاملی برگزار شد.

مجموعه رویدادهای تیک آف با همکاری دانشگاه های برتر استان طبق زمان بندی مقرر در حال برگزاری می باشد.

سایر دانشگاه های استان که تا کنون برای شرکت در این رویداد استارتاپی شرکت نکرده اند می توانند جهت برگزاری رویداد تیک آف با دانشگاه مورد نظرشان به آدرس www.ticacc.ir  مراجعه نمایند.